מיקום

עיר: מודיעין, ישראל
כתובת: מרכז ישפרו
פאב "Murphys" - איך להגיע ?

תיאור

מרפי'ס מודיעין הינו האח החדש של הפאב האירי מרפי'ס במרינה הרצליה.

בדומה למרפי'ס הרצליה, המקום עוצב על ידי המעצב הנודע ירון טל. הפאב בנוי משתי קומות. בקומה התחתונה עומד בר מרשים עם 25 מקומות ישיבה, כמו כן קיים מגוון רחב של חללים ובמות המשמשים כפינות ישיבה - פינת אח עם כורסאות עתיקות, פינת V.I.P, שולחנות גבוהים, ספות מוגבהות, שולחנות נמוכים עם שרפרפים ועוד.

בקומה למעלה, המיועדת בעיקרה לאירועים, עומד בר עם 15 מקומות ישיבה. בצמוד לבר ישנו back bar עם עוד עשרה מקומות, לאלה מבינכם שלא מצאו מקום על הבר אך עדיין חפצה נפשם בצורת הישיבה הקלאסית בפאב. בנוסף, ברחבת הגלריה מפוזרים שולחנות, כסאות וספות נוחות במיוחד. עוד בקומה השנייה ממוקמת במה להופעות חיות בימי ראשון, שלישי ורביעי. הפאב עוצב עם אלמנטים איריים מסורתיים, תוך דגש על עבודת העץ המדויקת והעמוקה שמאפיינת את האווירה במקום.

הפאב מציע מגוון של 250 סוגי וויסקי, 10 סוגי בירה מחבית הנמזגות מתוך חדר קירור של 4 מעלות לשמירה על טריות הטעמים והארומות של הבירה, כפי שמקובל באירופה, ועוד 50 סוגי בירה בקבוק. תפריט האוכל, הכשר והעשיר במיוחד, נוצר על ידי שף גבי זילבר, שדאג להתאים את המנות העשירות לחך הישראלי ולאווירת הפאב האירית.

במרכז הפאב ממוקם מסך ענק המיועד בעיקר להקרנת אירועי ספורט מכל הסוגים, עקב גודלו העצום של המסך ניתן לצפות בו מכל אחד מהחללים והקומות בפאב דבר המקנה אוירה כאילו אתם לוקחים חלק פעיל במשחק.

מומלץ להזמין מקומות מראש. הכניסה מגיל  24 ומעלה.

התקשרות

פאב "Murphys" - אתר אינטרנט
מספר טלפון: 08-9702119

אורחים


כתובת הדף:

צפיות בפרופיל: 25472